JAKO Pasiūlymas Futbolo Komandoms

JAKO Sportinis Krepšys Competition 2.0

Sportinis krepšys komandoms

Su sportiniu krepšiu Competition esate pasiruošę kaip profesionalūs atletai. Jų tvirta gamybos medžiaga poliester 600D suteikia tašei patvarumą bei atsparumą. Papildomame dugno skyriuje galite laikyti batus, apsaugas ir daug kitų daiktų. Krepšys yra aštuonių spalvų ir dviejų dydžių M ir L.

Dydis - 55 x 35 x 47 cm (IxPxA)

Sena kaina 44.99 - pasiūlymo kaina 29.99

JAKO Sportinė Kuprinė Striker

Sportinė kuprinė komandoms

Kuprinėje Striker įrengtas atskiras skyrius, kuriame gali tilpti iki dviejų porų batų. Dėl medžiagos, pagamintos iš 100% poliesterio, kuprinę labai lengva prižiūrėti. Kuprinė prieinama raudona, žalia, mėlyna ir juoda spalvomis.

Dydis: 34 x 21 x 46 cm (IlgisxPlotisxAukštis)  
10cm. aukščio papildomas skyrius

Sena kaina 22.49 - pasiūlymo kaina 15.99

JAKO Futbolo Treniruočių Kamuolys Match 2.0

Futbolo kamuolys

Tiek treniruotėse su savo komanda, tiek atsitiktiniuose žaidimuose su draugais: Treniruočių kamuolys MATCH 2.0 visada tinkamas. Yra sertifikuotas pagal Tarptautinį rungtynių standartą (IMS). 

Sena kaina 29.99 - pasiūlymo kaina 19.99

JAKO Futbolo Treniruočių Kamuolys Champ

JAKO futbolo kamuolys CHAMP yra dabartinis kamuolių programos kertinis akcentas. Hibridinis modelis gali būti naudojamas kaip rungtynių ir treniruočių kamuolys. Patvirtintas pagal taptautinį rungtynių standartą (IMS). Dėl 32 plokščių ir hibridinės technologijos derinio žaidimo ir skrydžio charakteristikos yra stabilios. Funkcinė paviršiaus medžiaga suteikia žaidėjui puikų sukibimą ir puikų kamuolio jutimą. 

Detalės: 

- IMS sertifikuotas

- Hibridinė technologija

- 32 plokštės

Sena kaina 34.99 - pasiūlymo kaina 22.99

JAKO Varžybinis Futbolo Kamuolys Prestige FIFA QUALITY PRO

Su PRESTIGE rungtynių kamuoliu niekas netrukdo geriausiems sportiniams pasirodymams kitą mačo dieną. FIFA PRO licencija, ji patvirtina kaip oficialų rungtynių kamuolį. Klijavimo technologija sklandžiai sujungia 14 futbolo plokščių. 
- Fifa patvirtintas kamuolys
- Klijavimo technologija
- Modernus 14 plokščių dizainas

Sena kaina 99.99 - pasiūlymo kaina 69.99

 

Palikite komentarą

Vardas .
.
Žinutė .