Komandoms

Mūsų šaknys yra komandiniame sporte.

Mes norime tiekti mūsų komandoms greitai ir patikimai. Šiandien, komandos visame pasaulyje žaidžia su JAKO produktais, nuo regionų lygos iki Čempionų lygos. Mes žinome kaip svarbu kiekvienai komandai turėti patikimą aprangų tiekėją. Mes pristatome daugiau nei 400 skirtingų produktų su 30,000 skirtingų jų variacijų savo pirkėjams daugiau nei 50-yje šalių per labai trumpą laiką. Mes pristatome savo komandų kolekcijas net iki 5 metų laikotarpyje. Dėl to galime pasiūlyti galimybę asociacijoms dirbti ir planuoti sportines prekes ilgam laikotarpiui. 


Ar ieškote optimalios sportinės aprangos bei įrangos savo sporto komandai? Tuomet mūsų kolekcijų kategorijoje galite rasti vieną iš 8 unikalių komandų linijų kurios tiks Jums ir Jūsų komandai. Skirtingi stiliai su skirtingomis spalvomis ir skirtingais dydžiai laukia Jūsų. Jeigu tai yra klasikinė komandos sportinė apranga ar modernus gatvės stilius, ar tai komandinė apranga CLASSICO, o galbūt stilinga PREMIUM laisvalaikio apranga, mes turime Jums paruošę aprangą. 

Dėl komandų užsakymų kreiptis el. paštu: jakosportas@gmail.com arba tel. nr. +37069014846

Individualumas ir komandinė dvasia yra labai svarbūs dalykai kuomet sportuojama. Tu ir tavo komanda visada nori atrodyti gerai kuomet sportuoja. Tai yra priežastis rinktis JAKO aprangos kolekcijas. Šios kolekcijos žinomos kaip sportinės linijos yra puikus pasirinkimas aprengiant komandas ir individualius atletus. Tai yra gera ypatybė aprangos linijoms. Kiekvienas turi tą pačia problemą. Komanda žaidžia su specifiniais reikmenimis. Kai naujas žaidėjas prisijungia prie komandos, jiems taip pat prireiks naujos aprangos. Ilgalaikis komandinių kolekcijų užsakymo laikas leidžia užsakyti tą pačią aprangą naujam žaidėjui. JAKO suteiks pasirinktiems stiliams ir komandinėms linijoms iki 4 kartais iki 5 metų garantija tiekti tą pačią aprangą. Net jei Jums reikia pakeisti tik marškinėlius ar šortus. Nėra būtina pirkti visą komplektą. Išsirinkite kas Jums reikalinga ir spalva bus ta pati. JAKO taip yra žinoma dėl savo didelio dydžių ir spalvų pasirinkimo. Su aštuoniomis komandinėmis linijomis galimi 8 skirtingi stiliai bet kuriai komandai kuri ras sau tinkamą aprangą. Komandos ir individualūs atletai renkasi komandinę liniją STRIKER 2.0. Tai modernus dizainas su sportiniais pasiuvimais ir funkcionaliomis medžiagomis kuris yra tobulas pasirinkimas komandos aprangoms. Lengva išsirinkti Jūsų stiliui kai yra net dešimties spalvų pasirinkimas. Moterims patinka specialiai joms pritaikytas pasiuvimas. Kvėpuojančios funkcionalios medžiagos greitai džiūsta ir siūlo gerą nešiojimo komfortą. JAKO turi idealų pasirinkimą komandinių aprangų bet kuriam atvejui. Jeigu Jūs mėgstate rengtis sportiškai ir kasdieniškai tuomet Jums labiausiai tiks PREMIUM apranga. Su šia komandine linija, atletiškai kirpimais ir šiuolaikišku melange audiniu gausite komforta ir funkcionalumą kartu su aukštos kokybės medžiagų mixu, puiki kombinacija sportui ir laisvalaikio praleidimui. Paruoškite savo komanda su JAKO kolekcijomis.