Apie mus

MES KOMANDA. Mes gyvename šiuo moto. 
Tai yra pagrindinė mūsų filosofijos idėja ir kuri deda pamatinius principus mūsų veiksmams. Ji nustato kaip mes dirbame su klientais ir partneriais. Tai padaro mus idealiais sportinių aprangų tiekėjais visiems sportininkams ir sporto komandoms. Mes esame šeimos verslas.

Mes esame JAKO.


Apie JAKO 

Nuo garažo įmonės iki pirmaujančio sporto komandų tiekėjo. JAKO sėkmės istorija prasidėjo 1989 ir tęsiasi iki šių dienų. Mūsų tikslas tęsti tai ką pradėjome ir būti idealiu partneriu visoms sporto komandoms bei sporto mėgėjams. Lietuvoje ir visame pasaulyje. Nuo regionų lygų iki Čempionų lygos.

UAB Jako Sportas yra oficialus prekės ženklo atstovas Lietuvoje jau nuo 2005 metų. Per šį ilgą ir permainingą laikotarpį mūsų sportinėmis aprangomis rengėsi A Lygos futbolo klubai, Klaipėdos Atlantas, bei Šiaulių Šiauliai. Taip pat rengėme Lietuvos rankinio čempionus Klaipėdos Dragūną, bei Panevėžio Viking Malt. Daugkartinius žolės riedulio čempionus Vilniaus Žuvėdra. Bei begalę kitų komandų iš įvairių sporto šakų.

JAKO Filosofija

Dalintis bendromis vertybėmis, vizija ir misija. Štai kas charakterizuoja mus nuo pat įkūrimo.

Komandoms

Mūsų šaknys yra komandiniame sporte. Mes norime tiekti mūsų komandoms greitai ir patikimai. Šiandien, komandos visame pasaulyje žaidžia dėvėdamos JAKO aprangomis, nuo regionų lygos iki Čempionų lygos.

Tvarumas

Sąžiningumas sukuria didelį vaidmenį ne tik futbolo aikštelėje, bet yra ir kertinis dalykas bendradarbiaujant su mūsų verslo partneriais.