Filosofija

Dalintis bendromis vertybėmis, vizija ir misija. Štai kas charakterizuoja mus nuo pat įkūrimo.
Visą laiką tai kvestionuojame ir tai yra mūsų raktas į sėkmę, dabar ir ateityje. Kur mes norime būti, ko mes siekiame ir kaip mes elgiamės.
 

Pirmaujantis sporto prekės ženklas klubams ir komandoms

1989 prasidėjo kelionė tikslo siekimo link aprengti visus klubus prie Jagst ir Kocher upių. Šiandien mes siekiame būti numeris vienas sportinių aprangų tiekėjų visame pasaulyje. Nuo regionų lygų iki Čempionų lygos.

Populiarus prekės ženklas sporto entuziastams

Mes vystome naujus produktus ir esame fokusuoti į mūsų komandų poreikius. Mes norime tiekti kiekvienai sporto komandai individualią aprangą pagal jų poreikius: teisingą spalvą, teisingus dydžius ir tobulą dizainą. 

Mes siūlome teisingą produktą kiekvienai komandai

Mūsų aukštos kokybės produktai kiekvienam gali leisti aprengti savo klubą su sportine uniforma ir individualia apranga. Ilgaamžiška kokybė ir trumpas sportinių kolekcijų gamybos laikas, taip pat didelis spalvų ir dydžių pasirinkimas suteikia optimalias sąlygas sportui be rūpesčių.

Mes prisiimame atsakomybę ir veikiame tvariai

Sąmoningumas tvarumui ir aplinkos apsaugai JAKO kultūroje užima svarbią vietą. Mes esame įsipareigoję suteikti teisingas darbo sąlygas šalyse kuriose dirba mūsų tiekėjai ir palaikyti aplinkai draugišką resursų naudojimą. 

Mes gyvename JAKO

Mes ne tik gyvename savo entuziazmu sportui jo aikštelėse. Mes esame užtikrinti savo produktu ir brandu. Štai dėl ko mums yra nesunku išlikti motyvuotais ir visada išlaikyti aukščiausią ne tik produktų, bet ir aptarnavimo kokybę. Mes stovime kartu su mūsų įmone ir kolegomis.