Privatumo politika

Privatumo politika

Privatumo politika aptaria, kaip yra renkama, naudojama ir dalinamasi jūsų asmeninė informacija, kada atliekate pirkimus iš jakosportas.lt (“Saito”).

ASMENINĖ INFORMACIJA KURIĄ RENKAME

Tuo metu, kada apsilankote Saite, mes automatiškai surenkame tam tikrą informaciją apie jūsų naudojamą prietaisą, įskaitant ir informaciją apie naudojamą naršyklę, IP adresą, laiko zoną, ir kaikuriuos slapukus, kurie yra įdiegti jūsų prietaise. Papildomai, naršant Saite mes renkame informaciją apie vidinius saitus ir produktus, kuriuos jūs peržiūrite ir kokie saitai ar naršymo aplinkybės jums rekomendavo šį Saitą. Ši informacija yra renkama kaip “Prietaiso Informacija”.

Mes renkame jūsų prietaiso informaciją naudodami tokias technologijas:

  • “Slapukai” – tai duomenų failai, kurie yra patalpinti jūsų telefonuose ar kompiuteriuose ir dažniausiai yra identifikuojami anonimiškai. Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos išjungti, apsilankykite http://www.allaboutcookies.org.
  • “Žurnalo failai” seka veiksmus atliktus Saite ir renka informaciją į kurią įeina jūsų IP adresas, naršyklės tipas, internet tiekėjas, įėjimo/išėjimo saitai ir laiko/datos štampai.
  • “Žiniatinklio švyturiai”, “žymos” ir “pikseliai” yra elektroniniai failai naudojami užfiksuoti informaciją apie tai kaip jūs naršote Saite.

Taip pat, kada yra vykdomas pirkimas arba bandymas pirkti Saite, mes renkame tam tikrą informaciją į kurią įeina jūsų vardas, adresas, siuntos adresas, mokėjimo informacija, el. Pašto adresas ir telefono numeris. Ši informacija vadinama “Užsakymo informacija”.

Į Asmeninę informaciją įeina tiek prietaiso informacija, tiek Užsakymo informacija.

KAIP MES NAUDOJAME JŪSŲ ASMENINĘ INFORMACIJĄ?

Užsakymo informaciją naudojame užsakymo vykdymui, kuris įvyko Saite (identifikuojama mokėjimo informacija, siuntos organizavimas ir pasirūpinama sąskaitos faktūros išrašymu ir/arba užsakymo patvirtinimu). Taip pat ši informacija naudojama:

  • Komunikacijai;
  • Užsakymų peržiūrai ir monitoringui dėl potencialios rizikos arba apgavysčių;
  • Naujienlaiškio užsakymo atveju – reklamos bei produktų ir paslaugų informacijai.

Prietaiso Informacija naudojama potencialios rizikos ir apgavysčių priežiūros prevencijos tikslais. Taip pat bendram Saito tobulinimui ir optimizavimui (pvz.: generuodami analitinius duomenis apie tai kaip klientai naudojasi Saitu, galime nuspręsti apie reklaminės kampanijos sėkmę).

ASMENINĖS INFORMACIJOS DALINIMASIS

Mes dalinamės jūsų Asmenine Informacija su trečiaisiais asmenimis tam, kad galėtume panaudoti jūsų informaciją kaip aptarta aukščiau. Pavyzdžiui, mes naudojame Shopify platformą, kad įgalintume savo Saitą – daugiau informacijos apie tai, kaip Shopify naudoja jūsų Asmeninę Informaciją: https://www.shopify.com/legal/privacy . Taip pat naudojame “Google Analytics” tam, kad galėtume geriau suprasti, kaip mūsų vartotojai naudojasi Saitu – daugiau apie Google Analytics galite perskaityti: https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/.

Mes taipogi galime dalintis jūsų Asmenine Informacija laikantis taikomų įstatymų ir kitų teisės aktų, atsakant į prašymą, paieškos orderį ar kitą teisėtą prašymą gauti informaciją arba kitaip apsaugoti mūsų teises.

ELGESIO MARKETINGAS

Kaip aptarta aukščiau, mes naudojame jūsų Asmeninę Informaciją tam, kad aprūpintume jus tinkamomis reklamomis ar kitomis marketing komunikacijomis, kurios jus galėtų dominti.

Galite atsisakyti tikslinio marketingo, naudodami šias nuorodas:

Papildomai galite atsisakyti kai kurių paslaugų apsilankydami Virtualaus Marketingo Alianso portale: http://optout.aboutads.info/.

JŪSŲ TEISĖS

Jeigu esate Europos rezidentas, jūs turite teisę prieigai prie savo Asmeninės Informacijos, kurią mes laikome. Šią informaciją su jūsų užklausa galime koreguoti, atnaujinti arba ištrinti. Jeigu norėtumėte pasinaudoti šia teise, prašome susisiekti su mūsų komanda (informacija pateikta žemiau).

Taip pat, jeigu esate Europos rezidentas, norime paminėti, kad mes apdorojame jūsų informaciją tam, kad galėtume įvykdyti dabartinius ar ateinančius jūsų pristatymus (pvz.: jeigu įvykdote užsakymą per Saitą), arba kitaip laikytis pirmiau išvardytų teisėtų verslo interesų. Be to, atkreipkite dėmesį, kad jūsų informacija bus perduota už Europos ribų, įskaitant Kanadą ir JAV.

DUOMENŲ SAUGOJIMAS

Užsakymo metu, naudojant Saitą, mes laikysime jūsų Užsakymo Informaciją savo duomenų bazėje, jeigu jūs nepaprašysite šios informacijos panaikinti.

PAKEITIMAI

Kartais galime atnaujinti šią privatumo politiką, kad galėtume atspindėti, pavyzdžiui, mūsų praktikos pakeitimus arba dėl kitų operatyvinių, teisinių ar reguliavimo priežasčių.

SUSISIEKITE SU KOMANDA

Jei norite gauti daugiau informacijos apie privatumo praktiką, jei turite klausimų, arba jei norite pateikti skundą, susisiekite su mumis el. Paštu jakosportas@gmail.com arba paštu naudodami toliau pateiktą informaciją:

Jako Sportas 
UAB Jako Sportas, M. Dauksos 53, 44279 Kaunas , Lithuania