Tvarumas


Sąžiningumas sukuria didelį vaidmenį ne tik futbolo aikštelėje, bet yra ir kertinis dalykas bendradarbiaujant su mūsų verslo partneriais. Mes manome jog esame atsakingi už visą tiekimo grandinę. Mūsų pagrindas tam yra ilgalaikis bendradarbiavimas su mūsų tiekėjais. Kartu su jais mes dirbame ties sąlygų tobulinimu tekstilės gamyboje. Šiuo būdu mes geriname sąlygas žmonėms, produktų kokybę ir saugome žemiškuosius išteklius.
Mes esame atsakingi.
 

Socialinė atsakomybė ir ekologija

JAKO yra tvarios tekstilės bendrijos narys. Kompanijų susijungimas tekstilės ir rūbų industrijoje, asociacijos taip pat politinės organizacijos siekia tikslo gerinti socialines, ekologines ir ekonomines sąlygas tekstilės gamyboje visame pasaulyje.

 

Kaip Amfori narys mes pabrėžiame sąžiningas ir saugias darbo sąlygas mūsų tiekėjams. Amfori elgesio kodas sukuria reguliacijas saugoti ir laikytis pasaulinių normų darbuotojams, darbo vietoms, darbo valandoms, vaikų įdarbinimui ir priverstiniam darbui, diskriminacijai, darbo sąlygoms, sveikatos ir socialinių institucij, sveikos ir saugios darbo vietos, aplinkos apsaugos ir jaunų darbuotojų apsaugos.  

Produkto saugumas

Visi JAKO produktai atitinka teisinius reikalavimus pagal Textile labelling act, the product safety act. Priedo JAKO turi savo aukštus standartus tekstilės fiziniems testams, tokiems kaip plovimas, atsparumas dilimui, atsparumo įplyšimams ar spalvos atsparumas. Nepriklausomos testų laboratorijos prižiūri tai per vystymo ir gamybos procesus.

Tiekėjai

JAKO neturi gamybos įmonių ir daro užsakymus nepriklausomiems tiekėjams. Todėl mums yra labai svarbu žinoti kur, kas ir kaip gamina mūsų produktus. Dėl šios priežasties mes atsakingai renkamės savo tiekėjus ir reguliariai juos aplankome. Mes koncentruojamės į kelis išsskirtinius tiekėjus ir dirbame kartu jau daugelį metų. Tai padidina skaidrumą ir užtikrina pastoviai aukštą kokybė bei greitą pristatymą mūsų klientams.