Naujasis JAKO 2020 katalogas

Naujasis JAKO 2020 katalogas
Naujas JAKO katalogas prieinamas jau dabar. Turėdami dvi naujas sporto komandų kolekcijas, tris naujus marškinėlių dizainus ir dar kartą išplėstas mūsų futbolo kamuolių pasirinkimas, 368-se puslapiuose mes vėl nustatome komandų sporto standartus. Be to, sporto entuziastai ras sportinį inventorių bėgimo treniruotėms ir sporto salėje mūsų kataloge.

Nauja: CHAMP 2.0
CHAMP 2.0 yra nauja mūsų kolekcija sporto komandoms, su kuria komandos, rengiamos nuo mėgėjų lygų iki profesionalų. Dešimties spalvų variantų ir dydžių nuo 116 iki 4XL, sudaryta iš dešimties spalvų, linija puikiai pritaikyta aprūpinti visus aktyvius sportininkus, trenerius ir kitus klubo narius. Daugybė JAKO profesionalių komandų nešios „CHAMP 2.0“ kaip oficialią aprangą 2020/21 sezone.

Komandinė linija BASE yra tinkama kiekvienai progai ir ne tik sporto aikštėje. Mes sukūrėme naujus medžiagų derinius šiai linijai. Daugybė stilių yra pagaminti iš ekologiškos medvilnės. BASE galima derinti su visomis kitomis JAKO komandų kolekcijomis. Bliuzonas su kapišonu ir marškinėliai su madingu JAKO logotipu ant krūtinės srities užbaigia kolekciją kaip visapusiškai pilną.

Trys nauji marškinėliai
„JAKO 2020“ kataloge taip pat yra trys nauji marškinėlių dizainai. CHAMP 2.0 - tai visų į efektyvumą orientuotų futbolininkų apranga. Funkcinė medžiaga tvirtai priglunda prie kūno ir suteikia žaidėjams maksimalų mobilumą bei puikų kūno pojūtį. PREMIUM ir BOCA yra klasikiniai įvairių spalvų variantai, tinkantys kiekvienam klubui.

Mūsų šūkis „WE ARE TEAM“ taip pat galioja mūsų futbolo kamuolių asortimentui, kuris buvo sėkmingai atnaujintas 2019 m. Kad jūs galėtumėte aprūpinti įvairaus amžiaus ir lygio komandas, mes vėl išplėtėme savo produktų asortimentą. Be visų esamų nauji yra „CLASSIC“ treniruočių kamuolys ir „Lightball CHAMP“. Abu gaminami naudojant šiuolaikinę hibridinę technologiją.

JAKO katalogą 2020 galite gauti susisiekę su mumis nurodytais kontaktais arba paspaudę čia.

0 komentarai

Palikite komentarą

Komenatarai turi būti patvirtinti prieš publikuojant