Koks futbolo inventorius reikalingas Jūsų vaikui?

Koks futbolo inventorius reikalingas Jūsų vaikui?

Futbolo kamuolys

Futbolo kamuolys yra sferinis (apvalus) ir pagamintas iš odos. FIFA futbolo kamuolys turi būti nuo 69 iki 71 centimetro pločio, o jo svoris turi būti nuo 400 iki 450 gramų. Tačiau yra ir kitų dydžių, kurie naudojami įvairaus amžiaus vaikų varžyboms.
3 dydis - paprastai tai yra mažiausias kamuolys ir naudojamas žaidėjams iki 8 metų. Jo perimetras yra 58–61 centimetrai.
4 dydis - naudojamas žaidėjams nuo 8 iki 12 metų. Jis turi nuo 64 iki 66 cm. perimetrą.
5 dydis - tai yra standartinio dydžio kamuolys (27 - 28 coliai) ir paprastai naudojamas žaidėjams, vyresniems nei 12 metų.

Futbolo Kamuolys

Futbolo marškinėliai ir šortai

Futbolininkų uniformas sudaro marškinėliai ir šortai. Tos pačios komandos žaidėjai dėvi tos pačios spalvos uniformas, paprastai nurodydami numerį ir vardą ant nugaros. Vartininkai vilki unikalios spalvos marškinius, todėl žaisdami jie išsiskirs su teisėjais.

Kai pasiimi viską, ką futbolininkai nešioja kartu, jis vadinamas „rinkiniu“. Į komplektą įeina marškinėliai, šortai, kojinės, megztiniai ir batai bei blauzdų apsaugos. Vartininkai dažnai mūvi ir pirštines.

Futbolo apranga

Futbolo blauzdų apsaugos

Reikalingi apatinių blauzdų arba apatinių apsaugų elementai. Jie padeda apsaugoti kojos priekinę dalį ar blauzdas nuo sužeidimo ir sumušimo. Blauzdų apsaugos turi tilpti po kojinėmis. Vartininkai ir vartininkai paprastai turi lengviausias blauzdų sargybines, o vidurio puolėjai ir ypač gynėjai dėvi sunkesnes, tvirtesnes blauzdų apsaugos.

Stenkitės, kad būtų patogūs blauzdų apsaugai, kurie per daug netrukdo bėgioti, tačiau tuo pačiu metu siūlo gerą apsaugą. Net jei jie iš pradžių atrodo tikrai nepatogūs, po kurio laiko prie jų priprasite, o kai tikrai sunkiai įsitrauksite į blauzdas, džiaugsitės, kad juos turite! 

Futbolo apsaugos

Kitos futbolo inventoriaus taisyklės

Žaidėjai yra atsakingi už tokios įrangos nešiojimą, kuri nekels pavojaus nei sau, nei kitiems žaidėjams. Tai apima papuošalų ar aštrių smaigalių nešiojimą ant batų.

0 komentarai

Palikite komentarą

Komenatarai turi būti patvirtinti prieš publikuojant